گروه نوآوران اَتلینک

تیم متخصصِ خلاق، ایده پرداز و اجرائی

مجموعه فناوری اطلاعات سایبراطلس در سال ۱۳۸۹، در قالب پیاده سازی طرح ها و اجرای پروژه های حوزه ی فناوری اطلاعات کار خود را آغاز کرد. از مجموعه فعالیت های سایبراطلس می توان به طراحی و پیاده سازی سیستم های تحت وب، وب سایت های تجاری و شخصی و اَپلیکیشن های تحت ویندوز و شبکه اشاره کرد.

درسال ۱۳۹۳ تغییر خط مشی و سیاست های سایبراطلس به سوی نوآوری و استقبال از ایده های نو و تازه ی هموطنان، ما را بر آن داشت که با عنوان «گروه نوآوران اَتلینک» در عرصه ی ایجاد ارتباطات گسترده، مبتنی بر فناوری های سایبری، در خدمت هموطنان عزیزمان باشیم.

ایده پردازان ایران

هموطنان عزیز، ما از ایده ها و طرح های خلاقانه، نوآورانه و تجاریِ شما، در حوزه فناوری اطلاعات (به طور مثال زمینه های: طراحی نرم افزارهای جدید، پیاده سازی اَپلیکیشن ها وسیستم های تحت وب، برنامه های قابل نصب بروی تلفن های همراه، اسمارت فون ها و …)استقبال می کنیم و می توانیم با کمک یکدیگر و بر اساس قراردادی دو طرفه آن ها را به ثمر بنشانیم.

استقبال و پذیرش

با توجه به گستره وسیع ایده ها، در صورت افزایش حجم درخواست ها، سعی ما بر استقبال از ایده های شما عزیزان است.

بررسی و تحلیل

تمامی ایده ها به طور کامل از ابعاد مختلف، نظیر تجاری و مقرون به صرفه بودن، قابلیت پیاده سازی و … مورد بررسی و تحلیل فنی قرار می گیرند.

پیاده سازی و اجرا

ایده هایی که در بخش تحلیل فنی از ابعاد مختلف نظیر تجاری بودن پذیرش شده اند پیاده سازی می گردند. بدیهی است همه ی ایده ها صرفه ی پیاده سازی ندارند.

اولویت ما رضایت شماست

تخصص ما فقط اجرای ایده های نو نیست!

اگر برای سازمان، کسب و کار و یا نیازهای شخصی خود نیاز به یک سیستم IT دارید…

گروه نوآوران اَتلینک طراح و مجری سیستم های IT، افتخار خدمت به شما را دارد.

نمونه کارهای ما، تضمین مهارت ما و رضایت شماست

نمونه کارها

مشتریان ما

سازمان ها، شرکت ها و موسساتی که ما افتخار همکاری با آن ها را داریم…