فروش بلیت های حضور در رویداد بیلد مایکروسافت در یک دقیقه!

فروش بلیت های حضور در رویداد بیلد مایکروسافت در یک دقیقه!

این طور که مقامات مایکروسافت خبر می دهند، همه بلیت ها برای حضور در این رویداد در عرض یک دقیقه به فروش رفته اند و این در حالی بود که سال گذشته و برای همین مناسبت، مایکروسافت برای اتمام بلیت هایش ۲۰ دقیقه ای انتظار کشید.

از حالا به بعد هم توسعه دهندگان اگر همچنان تمایل به ثبت نام برای حضور در این مراسم دارند باید نام خود را در لیست انتظار قرار دهند تا در نهایت ببینند که می توانند مدیر عامل و سایر مدیران شرکت محبوب خود را از نزدیک ببینند یا خیر.

لازم به ذکر است که نطق اصلی این رویداد در روز ۳۰ مارس – ۱۱ فروردین خواهد بود و کلاس های آموزشی مرتبط با آن نیز تا یکم آوریل – ۱۳ فروردین به طول می انجامند. توسعه دهندگان در این چند روز به شکل مشخص قادر هستند چشم انداز مایکروسافت برای سال ۲۰۱۶ و بروز رسانی های نرم افزاری در آن را مشاهده کنند.

build-microsoft

نکته جالب ماجرا اینجاست که در سال های گذشته مایکروسافت توسعه دهندگان را با هدیه دادن سخت افزار (معمولا لپ تاپ های رایگان) تشویق به حضور در مراسم یاد شده می کرد اما این بار گفته شده که خبری از هدیه های رایگان سخت افزاری نخواهد بود و این مسئله، باعث عدم علاقمندی توسعه دهندگان نشده است.

در این میان باید اشاره کرد که هزینه خرید هر بلیت برای حضور در بیلد ۲۰۱۶ معادل ۲۱۹۵ دلار است که ۱۰۰ دلار از سال گذشته گران تر محسوب می شود.

منبع:venturebeat

AtLink-Telegram-channel

AtLink Telegram channel

درج نظر

برای درج نظر باید وارد شوید